| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDspotMV VLE D 4.3-50W GU10 830 40D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 4.3 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696457115 |
| Šviesos srautas | 390 lm |