| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDspotLV DimTone 6.5-35W MR16 24D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 2200 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 6.5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696442135 |
| Šviesos srautas | 410 lm |