| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDspotLV D 8.0-50W 827 MR16 36D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 8 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696515365 |
| Šviesos srautas | 635 lm |