| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDspot VLE D 4.7-50W GU10 83036D5CT |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 4.7 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514312142 |