| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDspot CLA D 6-50W 827 PAR20 40D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 6 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696713709 |
| Šviesos srautas | 500 lm |