| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LED ExpertColor 6.5-35W MR16 940 24D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 70.8 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Šviesos srautas | 460 lm |
| Spindulio kampas | 24 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696738818 |