| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAM 66-35 N/PE 6x6mm2,5-35mm² modular connector |
| Prekės ženklas | Morek |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Tinka | Plokšti bėgiai |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 35 mm² |
| Su gnybtu | 12.6 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 6-10 mm |
| Magistralinės jungties storis | 3-6 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Yes |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4744397023308 |