| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAM 55-16 N/PE 5x5mm 0,75-16mm² modular connector |
| Prekės ženklas | Morek |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Tinka | Plokšti bėgiai |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 16 mm² |
| Su gnybtu | 8.5 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 5-10 mm |
| Magistralinės jungties storis | 3-5 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Yes |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4744397023544 |