| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLS MLB Magnetic L-Bracket, PLS 3, 5, 6, 180 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. apkrovos galia | 2.9 kg |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Transportavimo ilgis | 10 cm |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969887380 |
| Svoris | 0.11 kg |
| Reguliuojamas | No |
| Varžto metrinis matmuo (M..) | 6.35 |
| Reguliuojamas vidurinis stulpelis | No |
| Trikojo galvutė | Plokščias |
| Skersmens trikojo galvutė | 0 mm |