MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD01 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD01 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 thumbnail 16
MA800ALSB Leistungsschalter-Modul 4RE / BH0, 2FB, inkl. ABB t&N800R800
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617413868
MPN: 2CPX041386R9999
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Polių skaičius 3
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui No
Nominali operacinė srovė 800 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617413868
Kiti techniniai duomenys
Plotis 500 mm
Aukštis 600 mm
Gylis 325 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė Yes
Su papildomu gnybtu No
Jungiklių skaičius 1
Tinka jungiklio atjungėjui No
Tinka jungikliui be įtampos No
Tinka perjungėjui No
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu Yes
Su įmontuotu jungikliu be įtampos No
Su įmontuotu perjungėju No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Main circuit breaker Tmax, Grid unit 4 GU = 600 mm, panel width 2 = 500 mm, 96 Space units, equipped with 1 MCCB T6 / XT6, Equipment manufacturer: ABB, Tmax XT / T, for busbar system 3-pole, rated current maximum 800 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 325 mm