MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD01 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 16
MA250ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE / BH000, 1FB, Inkl. ABB OT250E03P
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617413721
MPN: 2CPX041372R9999
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Polių skaičius 3
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui No
Nominali operacinė srovė 250 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617413721
Kiti techniniai duomenys
Plotis 250 mm
Aukštis 300 mm
Gylis 200 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė Yes
Su papildomu gnybtu No
Jungiklių skaičius 1
Tinka jungiklio atjungėjui No
Tinka jungikliui be įtampos No
Tinka perjungėjui No
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu No
Su įmontuotu jungikliu be įtampos No
Su įmontuotu perjungėju No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Switch disconnector OT, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, equipped with 1 NH-switch disconnector OT250E, Equipment manufacturer: ABB, OT, for busbar system 3-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 200 mm