MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD01 image 5
MD99 image 6
MD99 image 7
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MA250ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE /BH000, 1FB, Leermodul ohne Geräte
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617413776
MPN: 2CPX041377R9999
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Polių skaičius 3,4
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui FALSE
Nominali operacinė srovė 250 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju FALSE
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617413776
Pakavimo lygis 2 4011617413776
Kiti techniniai duomenys
Plotis 250 mm
Aukštis 300 mm
Gylis 66 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė TRUE
Su papildomu gnybtu FALSE
Jungiklių skaičius 0
Tinka jungiklio atjungėjui TRUE
Tinka jungikliui be įtampos FALSE
Tinka perjungėjui FALSE
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu FALSE
Su įmontuotu jungikliu be įtampos FALSE
Su įmontuotu perjungėju FALSE
Atsisiuntimai
Aprašymas
Innenausbau Modul, CombiLine, montiert im Schrank eingebaut, für Lasttrennschalter OT unbestückt, Rasteinheit 2 RE = 300 mm, Feldbreite 1 = 250 mm, 24 Platzeinheiten, unbestückt für den Einbau von 1 NH-Lasttrennschalter OT, für Sammelschienensystem 3,4-polig, Bemessungsstrom In max. 250 A, Abdeckungen aus Kunststoff, 90 Grad Druck-Drehverschluss, RAL 7035, Ausführung der Abdeckung: geschlossen, einsetzbar ab einer Schranktiefe von 200 mm, EDF oder WR Montagegerüst muss separat bestellt werden