MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 6
MA160ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE / BH000, 1FB, inkl. ABB OT160G
EAN: 4011617413707
MPN: 2CPX041370R9999
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
ETIM EC001897
Polių skaičius 3
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui No
Nominali operacinė srovė 160 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617413707
Kiti techniniai duomenys
Plotis 250 mm
Aukštis 300 mm
Gylis 200 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė Yes
Su papildomu gnybtu No
Jungiklių skaičius 1
Tinka jungiklio atjungėjui No
Tinka jungikliui be įtampos No
Tinka perjungėjui No
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu No
Su įmontuotu jungikliu be įtampos No
Su įmontuotu perjungėju No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Switch disconnector OT, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, equipped with 1 NH-switch disconnector OT160G, Equipment manufacturer: ABB, OT, for busbar system 3-pole, rated current maximum 160 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 200 mm