MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 image 13
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD01 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD01 thumbnail 12
MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 thumbnail 13
MA125ALT CombiLine Modul Für ATS Compact OTM40-125
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617434214
MPN: 2CPX043421R9999
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Polių skaičius 4
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui No
Nominali operacinė srovė 125 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617434214
Kiti techniniai duomenys
Plotis 500 mm
Aukštis 150 mm
Gylis 215 mm