| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MA/BG 611-0 Montage-adapter |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integruojama apsauga nuo vagysčių | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739184040 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Gylis | 35 mm |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |