M9 C60SP 4PD 25A 10KA 480Y/277V UL1077 image 1
M9 C60SP 4PD 25A 10KA 480Y/277V UL1077
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606481169259
MPN: M9F23425
Dėžė: 3
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas M9 C60SP 4PD 25A 10KA 480Y/277V UL1077
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Kilmės šalis* FR
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 277 V
Išleidimo charakteristika D
Modulinių tarpų skaičius plotyje 8
Polių skaičius (bendras) 4
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 0 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3606481169259
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 44 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 500 V
Srovės apribojimo klasė 0
Įtampos perviršiaus kategorija 4
Užterštumo laipsnis 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 4
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 1-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 1-16 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -30-70 °C
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 0 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 20 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 6 kV