| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | M7550 METER FOR GRID ANALYSIS AND ENERGY |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | CA |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 8400 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Montavimo metodas | Priekinis tvirtinimas |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Maks. srovė (Imax) | 10 A |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Impulsų dažnis | 0-100000 Imp/kWh (kvarh) |
| Poliškumas | 3 laidininkai/4 laidininkai |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 57-347 V |
| Nominali srovė (In) | 1 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489636661 |
| Modelis | Matavimo transformatorius |
| Rodmens tipas | Skaitmeninis |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 1 |
| Matuoklio tipas | Elektroninis |
| Sąsajos tipas | RS-485 |
| Kilovatvalandžių skaitiklio energijos tipo versija | Efektinė galia ir reaktyvioji galia |
| Kalibruotas | No |
| Impulsinė išvestis | Elektrinis |
| Impulsų tipas | D0 |
| Apkrovos profilio matavimas | Yes |
| EEC40 parašas | No |
| Su blokavimo kodu | Yes |
| Nominali įtampa (Un) L-L | 100-600 V |
| NEMA apsaugos laipsnis | 1 |