| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | M12 Power male 0° / female 0° T-cod. PUR 4x1.5 bk UL/CSA+drag ch. 13m |
| Prekės ženklas | Murrelektronik |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 4048879872140, 4048879872140 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | Daugiašerdinis |
| Nustatyta įtampa | 63 V |
| Kabelio ilgis | 13 m |
| Ekranuotas | No |
| Kintanti operacinė temperatūra | -20-80 °C |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -50-80 °C |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Auksinis |
| Vulkanizuoti | Yes |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | PUR (poliuretanas) |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65/IP67 |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | CuZn |
| Kabelio dangos spalva | Juodas |
| Nominali srovė In | 12 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Kištukas |