| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | M12 Male Connector 0° Field-Wireable Screw Terminal 5-Pole |
| Prekės ženklas | Murrelektronik |
| Kategorijos |
Circular Connectors
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Nustatyta įtampa | 60 V |
| Kontakto tipas | Smailė |
| Aplinkos temperatūra | -30-85 °C |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 0.14-1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 0.14-1.5 mm² |
| Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis | IP67 |
| Sujungimo diametras | 20 mm |
| Nominali srovė In | 7.5 A |
| Kabelio išoriniam skersmeniui | 2.5-8 mm |
| Galios kontaktų skaičius | 0 |
| Valdomų kontaktų skaičius | 5 |
| Kontaktinių duomenų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4048879438223, 4048879438223 |
| Užrakto mechanizmas | Riebokšlio veržlė |
| Ekranuotas | No |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Su būklės rodmeniu | No |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | Kita |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Auksinis |
| Sriegio dydis M | 12 |
| Per didelės įtampos kategorija (vertė) | III |
| Užterštumo laipsnis (vertė) | 3 |
| Korpuso tipas | Tiesus |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Mažiausias įterpiamų ciklų skaičius | 100 |
| Srieginio žiedo medžiaga | Cinko liejinys |
M12 MALE 0° SELF WIREABLE SCREW TERMINAL 5-pol. 0,14 - 1,5mm², 2,5-8mm cable diameter