| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | M-Plan frame, 2-gang, white, glossy |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 85.8 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 154.6 mm |
| Gylis | 10.1 mm |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Suprojektuotas aukštis | 0 mm |
| Suprojektuotas plotas | 0 mm |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Veržiamas/ sukamas montavimas |
| Montavimo kryptis | Horizontalus ir vertikalus |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Tinka grindų dėžei | No |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Tinka sienos kanalui | No |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | No |
| Horizontalių elementų skaičius | 2 |
| Vertikalių elementų skaičius | 2 |
| Atviros išgręžtos skylės skersmuo | 60 mm |
| Horizontalių modulių skaičius (Su moduline konstrukcija) | 0 |
| Vertikalių modulių (su moduline konstrukcija) skaičius | 0 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | No |
| Rinkinių skaičius | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480351600 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480351607 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480351608 |
Schneider Electric Merten System M cover frame MTN515244 is in color polar white with 2 gangs. This cover frame belongs to M-Plan aesthetic group. This cover frame supports horizontal and vertical mounting. IP20 level makes the cover frame as reliable and resistant as possible. The cover frame is made of polycarbonate, making it as resistant as possible. As a green premium product, this device is environmentally friendly as well. This cover frame is SVHC (substances of very high concern) free too. And it is halogen free. In addition, this cover frame is specially designed for residential, small commercial, facilitating the daily needs easily and safely. System M range is based on 4 different surfaces and materials. With 9 different design variations and over 280 functions, the system can meet any customer demand.