| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | M 5849 Grey 7030 Bracket |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000083 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Ilgis | 35 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740121163 |
| Spalva | Kita |