LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) image 2
MD01 thumbnail 1
LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) thumbnail 2
ACS180-04S-25A0-4 Frequenzumrichter
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6438177689980
MPN: 3AXD50000814237
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4)
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Dažnio keitikliai ≤ 1 kV
Kilmės šalis* CN
ETIM EC001857
Maitinimo tinklo įtampa nuo / iki 380-480 V
Maitinimo tinklo dažnis (vertė) 50/60 Hz
Fazių įvesčių skaičius 3
Santykinė simetrinio tinklo srovės paklaida 10 %
Santykinė simetrinio tinklo dažnio paklaida 5 %
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6438177689980
Kiti techniniai duomenys
Plotis 170 mm
Aukštis 228 mm
Gylis 174 mm
Su valdymo įtaisu Yes
Skaitmeninių įvesčių skaičius 4
Skaitmeninių išvesčių skaičius 2
Analoginių įvesčių skaičius 1
Analoginių išvesčių skaičius 2
LON palaikomas protokolas No
Pramoninio „Ethernet“ protokolo HW sąsajų skaičius 0
HW sąsajų RS232 skaičius 0
HW sąsajų RS422 skaičius 0
HW sąsajų RS485 skaičius 1
HW sąsajų TTY nuosekliųjų jungčių skaičius 0
HW sąsajų USB jungčių skaičius 0
HW sąsajų lygiagrečių jungčių skaičius 0
HW sąsajų kitokių jungčių skaičius 1
Su optine sąsaja No
TCP / IP palaikomas protokolas No
ASI palaikomas protokolas No
PROFIBUS palaikomas protokolas No
CAN palaikomas protokolas No
INTERBUS palaikomas protokolas No
EIB palaikomas protokolas No
Modbus palaikomas protokolas Yes
„Data-Highway“ palaikomas protokolas No
„DeviceNet“ palaikomas protokolas No
SUCONET palaikomas protokolas No
Kitų magistralinių sistemų palaikomas protokolas No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Su PC jungtimi Yes
Palaikantis protokolas, skirtas SECROS No
Palaikantis protokolas, skirtas „INTERBUS-Safety“ No
Galima 4 kvadrantų operacija No
HW sąsajų PROFINET skaičius 0
Keitiklio tipas U konverteris
Fazinių išvesčių skaičius 3
Integruotas stabdymo pasipriešinimas Yes
Leistinas naudojimas pramoninėje teritorijoje Yes
Leistinas naudojimas namų ir komercinėje teritorijoje No
Maks. išvesties dažnis 599 Hz
Maks. išeiga, esant linijinei apkrovai ir nominaliai išeigos įtampai 11 kW
Maks. išeiga, esant kvadratinei apkrovai ir nominaliai išeigos įtampai 11 kW
Palaikantis protokolas, skirtas „AS-Interface Safety at Work“ No
Palaikantis protokolas, skirtas „DeviceNet Safety“ No
Palaikantis protokolas, skirtas EtherNet/IP No
Palaikantis protokolas, skirtas „Foundation Fieldbus“ No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET CBA No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET IO No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFIsafe No
Palaikantis protokolas, skirtas „SafetyBUS p“ No
Didžiausia išėjimo įtampa 480 V
Nominalioji išėjimo srovė I2N 25 A