LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 250 kW, 414 A, 500 V, UL: Pld 350 Hp, 414 A, 460 V (ACS880-01-414A-5) image 1
LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 250 kW, 414 A, 500 V, UL: Pld 350 Hp, 414 A, 460 V (ACS880-01-414A-5)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 6438177555179
MPN: 3AUA0000090447
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 250 kW, 414 A, 500 V, UL: Pld 350 Hp, 414 A, 460 V (ACS880-01-414A-5)
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Dažnio keitikliai ≤ 1 kV