| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Luminox-CrystalWay 30m CGLine+ |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Plotis | 183 mm |
| Ilgis | 330 mm |
| Aukštis / gylis | 30 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191807863 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191615512 |
| Montavimo metodas | Montavimas paviršiuje/ įleistas montavimas |
| Saugos klasė | II |
| Lempos laikiklis | Kita |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Maitinimo tiekimo sistema | Periferinis (atskiras maitinimo elementas) |
| Suprojektuotas plotas | 57 mm |
| Žymėjimo tipas | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Laidyno sistema | Ištisinė grandinė/ avarinė grandinė |
| Suprojektuotas ilgis | 312 mm |
| Gaubto medžiaga | Plastikas, skaidrus |
| Baterijų kokybė | Ličio jonų |
| Su lempa | Yes |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | No |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | Yes |
| Stebėjimo įranga | Tikrinimo mygtukas |
| Atpažinimo atstumas | 30 m |
| Piktograma | Yes |
| Nominali veikimo trukmė | 1-8 h |
| Įmontuotas aukštis/gylis | 100 mm |