| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LUMINAIRE WALL SUSPENSION 30G HOT-DIPPED |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 115 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 87 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217412271 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |