| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Luminaire Tracklight MQ173 45W 3000K 4500lm |
| Prekės ženklas | INESA |
| Kategorijos |
Šviestuvai
INESA SALE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos temperatūra | 4500 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 45 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5999097606699 |
| Šviesos srautas | 4500 lm |