LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4099854459696
MPN: 4099854459696
Pakuotė: 2
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos GU5.3 LED lemputės
GU5.3 lemputės
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 2176373
Lizdas GU5.3
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 118 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 12 V
Spalvos temperatūra 2700 K
Lempos galia 5.3 W