| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LS02 - Łańcuch świetlny 10/16A 250V 600W 10M 15 opraw E-27 + uszczelki z gniazdem przenośnym |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6110 00 |
| ETIM | EC002761 |
| Bendras ilgis | 10 m |
| Lempa | Kaitinamoji lempa |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230-250 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711111610 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Girlianda |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įrenginio tipas | Nebūtina |
| Prijungta apkrova | 600 W |
| Gali būti sujungtas | Yes |
| Tinka naudoti lauke | Yes |
| Su lempa | Yes |
| Šviesos taškų skaičius | 15 |
| Su galios tilteliu | No |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Keičiamas valdymo įtaisas | No |
| Maitinimas iš maitinimo elementų | No |