S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A image 4
S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A image 5
S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A thumbnail 4
S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A thumbnail 5
S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A thumbnail 6
S203MT-K40
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779126748
MPN: 2CDS273445R0557
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S203MT-K40 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - K - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Išleidimo charakteristika K
Polių skaičius (bendras) 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779126748, 4016779132978
Pakavimo lygis 2 4053546059694
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0.75-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -40-70 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S203MT-K40 Miniature Circuit Breaker K-Char., 10kA, 40A, 3P