S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A image 4
S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A image 5
S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A thumbnail 4
S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A thumbnail 5
S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A thumbnail 6
S201MT-B25
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779122146
MPN: 2CDS271445R0255
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas S201MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - B - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika B
Polių skaičius (bendras) 1
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0.75-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -40-70 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
S201MT-B25 Miniature Circuit Breaker B-Char., 10kA, 25A, 1P