| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lower finishing plate for 19 inches rack ref 046406 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Grindų plokštė |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 267 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3245060464158, 3245060464158 |
| Pakavimo lygis 2 | 3245060464158 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 593 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 280 mm |
| RAL numeris | 9005 |
| Medžiaga | Metalas |