| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lowbay-PC-Reflector-80W |
| Prekės ženklas | Opple |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Aliuminis |
| Priedo tipas | Atšvaitas |
| Diametras | 421 mm |
| Aukštis / gylis | 165 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Šviesos skirstytuvas | Atšvaitas |
| Pakavimo lygis 1 | 6941408863214 |