| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Low-voltage halogen lamps without reflector 64604 50 W 12 V |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | GY6.35 |
| Šviesos srautas | 1000 lm |
| Bendras ilgis | 42 mm |
| Diametras | 12 mm |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300569093 |
| Pakavimo lygis 2 | 4050300891040 |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Susuktas stiklas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Lempų žymėjimas | T4 |