| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Low-voltage halogen lamps without reflector 62139 HLX |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | G6.35 |
| Šviesos srautas | 4500 lm |
| Bendras ilgis | 50 mm |
| Diametras | 13 mm |
| Lempos įtampa | 12.8 V |
| Lempos galia | 150 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321746399 |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Susuktas stiklas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 300 h |