LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 image 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 image 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 thumbnail 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 thumbnail 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 22.05.26
EAN: 3414970720368
MPN: 142863
Dėžė: 1
Padėklas: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Kilmės šalis* FR
Suderintos sistemos kodas 8504 3300 00
ETIM EC002485
Plotis 670 mm
Aukštis 700 mm
Gylis 610 mm
Laidyno sistema DY
Saugos laipsnis (IP) IP21
1 pirminė įtampa 400 V
Nominali galia 100000 VA
Atsparus trumpam jungimuisi No
Antrinės įtampos diapazonas 1 400 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3414970720368, 3414970720368
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas kaip energiją taupantis transformatorius No
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 H
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 3 %