| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Low elbow 90x60x75 varnished |
| Prekės ženklas | KOPOS |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 100 mm |
| Kabelinio padėklo plotis | 75 mm |
| Kabelinio padėklo aukštis | 60 mm |
| Krypties pakeitimas | Vertikaliai mažėjantis |
| Pakavimo lygis 1 | 8595568908636 |
| Spalva | Kita |
| Modelis | Integruota jungtis |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos storis | 0.8 mm |
| Konstrukcijos tipas | Vertikalaus reguliuojamo statvamzdžio komplektas |
| Šoninės sienos perforavimas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Montavimo perforacija apačioje | No |
| NATO montavimo skylės | No |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Plačios aprėpties modelis | No |
| DC tiekimo įtampa | Yes |
| Su gaubtu | No |
| Lenkimo modelis | Kita |