| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FLUKE-705 Loop Calibrator |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Proceso kalibratorius |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC001890 |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Rodmuo/indikacija | Skaitmeninis |
| Maks. DC įtampos matavimo diapazonas | 0 V |
| Maks. DC srovės matavimo diapazonas | 0.024 A |
| Maks. matuojamo matmens diapazonas | 0 Ohm |
| Įtampos išvestis 0 mV ... 100 mV | No |
| Išvesties srovė 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Terminis elementas RTD | No |
| Terminio elemento B tipas | No |
| Terminio elemento E tipas | No |
| Terminio elemento J tipas | No |
| Terminio elemento K tipas | No |
| Terminio elemento L tipas | No |
| Terminio elemento N tipas | No |
| Terminio elemento R tipas | No |
| Terminio elemento S tipas | No |
| Terminio elemento T tipas | No |
| Terminio elemento U tipas | No |
| Išėjimo įtampa 0 V ... +/- 300 mV | No |
| Išėjimo įtampa 0 V ... 3 V | No |
| Išėjimo įtampa 0 V ... +/- 300 mV | No |
| Galios duobė (siųstuvo simuliatorius) 0 mA..24 mA | Yes |
| Šiluminis elementas RTD Ni1000 | No |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969062565 |
| Matuojama atminties vertė | No |
| Sąsaja | No |
| Analoginis bargrafinis ekranas | No |
| Slėgio matavimas | No |
| Mažiausia raiška, kai DC srovė | 1 µA |
| Maks. AC srovės matavimo diapazonas | 0 A |
| Įvairialypis ekranas | Yes |
| Įtampos išvestis 0 V ... 10 V | No |
| Mažiausioji išėjimo srovės skiriamoji geba | 0,001 mA |
| Žemiausioji energijos nuotėkio raiška | 0,001 mA |
| Varžo gnybtai, rezistoriaus gnybtai | No |
| Didžiausioji koduotuvo varža | 0 Ohm |
| Šiluminis elementas RTD Pt100 | No |
| Šiluminis elementas RTD Pt1000 | No |
| Šiluminis elementas RTD Ni100 | No |
| Dažnio ir impulsų grupių daviklis | No |
| Didžiausiasis dažnis | 0 Hz |
| Nuolydžioji ir laiptinė funkcija | Yes |
| Vienalaikis matavimas ir perdavimas | Yes |
| Kalibravimo programinė įranga | No |
Fluke 705 loop calibrator provides a cost-effective; integrated solution for calibrating milliamp loopsThe Fluke 705 is a cost-effective; integrated solution for calibration; repair and maintenance of milliamp loops. It features a large display and simple; pushbutton interface for ease of use. Plus; it offers the other capabilities you need most to calibrate mA loops including:mA sourcing; simulation and measurement0.02% accuracy and 0.001 mA resolutionSimultaneous mA and % of span displaySelectable step or ramp outputs24 V Loop supply with mA measure0-28 VDC measurement to check Loop VoltageEasy battery exchange without opening the caseIncludes “span check” for fast confirmation of zero and span.Provides selectable slow ramp; fast ramp; and step to provide smooth outputs for valve slewing and loop functional tests.Includes a 24 volt internal loop supply; so you can power and read a transmitter at the same time without a DMM.Runs on a single 9 V battery that is easily changed without breaking the calibration sealOffers 0 - 20 mA or 4 - 20 mA default start up modesComes with a protective yellow holster with test lead storage and a three year warrantyAnd you get all of that in a compact case with a separate protective holster and a three year warranty.