| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Long connector, insulated for EASYTEC II, black |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Priedo tipas | Jungiamoji mova/ L formos jungtis |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163165198 |
| Spalva | Juodas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |