| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RJ45 socket tool-less FTP category 6 black |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Rozetė
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001264 |
| RAL numeris | 0 |
| Tinka įvairioms jungtims | 0 |
| Kanalo instaliacija | No |
| Uždengtos jungtys | No |
| Uždengti korpusai | No |
| Atskiras įtempimo atlaisvinimas | No |
| Atskira įžeminimo jungtis | No |
| Mechaninis kodavimas | No |
| Grindų dėžė / montuojama po grindimis | No |
| Su etiketės vieta | No |
| Montuojamas prie paviršiaus | No |
| Su gaubtu nuo dulkių | No |
| Tinkamas dizainas | No |
| Su gnybto rezistoriumi | No |
| Su magistralėmis / sankabomis | No |
| Lygiai montuojama instaliacija | No |
| Spalvos koduotė | No |
| Įrenginio plotis | 0 mm |
| Įrenginio aukštis | 0 mm |
| Įrenginio gylis | 0 mm |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 8005543621882, 8005543621882 |
| Pakavimo lygis 2 | 8005543621875 |