| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LL500Z MB-SW SI |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 65 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696374528 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |