| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EV1112 Main Distribution Board |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1300 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Tvirtinimo profilis |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646683175 |
| Plotis | 200 mm |
| Aukštis | 180 mm |
| Gylis | 245 mm |
| Medžiaga | Metalas |