| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Label Set LK.IS2 Adhesive 12mm L1 Symbols 490 Pieces EV1151 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Daugiaspalvinis |
| Lipnus | No |
| Tekstas | Su įrašu |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646682406 |
| Plotis | 50 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Diametras | 50 mm |
| Ilgis | 100 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |