| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RJ45 socket LivingLight category 5 FTP 1 module anthracite |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Rozetė
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| Spalva | Antracitas |
| RAL numeris | 7016 |
| Jungties tipas | Kita |
| Išvesties kryptis | Tiesus |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Kategorija | 5E |
| Kanalo instaliacija | No |
| Tvirtinimo tipas | Apspaudas |
| Uždengtos jungtys | Yes |
| Uždengti korpusai | No |
| Atskiras įtempimo atlaisvinimas | No |
| Uždengiamos jungties montavimo metodas | Griebtuvas |
| Atskira įžeminimo jungtis | Yes |
| Mechaninis kodavimas | No |
| Jungties tipas | RJ45 8(8) |
| Grindų dėžė / montuojama po grindimis | No |
| Su etiketės vieta | Yes |
| Montuojamas prie paviršiaus | No |
| Su gaubtu nuo dulkių | Yes |
| Tinkamas dizainas | Yes |
| Su gnybto rezistoriumi | No |
| Su magistralėmis / sankabomis | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP21 |
| Lygiai montuojama instaliacija | Yes |
| Spalvos koduotė | Yes |
| Įrenginio plotis | 22 mm |
| Įrenginio aukštis | 44 mm |
| Įrenginio gylis | 37 mm |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199976709, 8012199976709 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199976693 |