| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Linton | Table lamp | Galvanized |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2990 90 |
| ETIM | EC000302 |
| Plotis | 130 mm |
| Korpuso spalva | Kita |
| Ilgis | 130 mm |
| Aukštis / gylis | 800 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924012464 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839012465 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso medžiaga | Kita |