| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Comb busbar Linergy FT 3P 63A 2 modules 54mm pitch |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Izoliuotas | Yes |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 63 A |
| Polių skaičius | 3 |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110555936 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389110555934 |
| Pakavimo lygis 3 | 3389110555936 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Kryžminė sekcija | 0 mm² |
| Ilgis | 108 mm |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 11 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 6 kV |
| Elektrinės jungties tipas | Šakė |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 0 kA |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | No |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 2 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 690 V |
| Dalies matmenys | 54 mm |
TeSys GV busbar set, 3 phases, 63A/690V, for the upstream parallel wiring of groups of motor starters composed of GV2 motor circuit breakers or LS1D32 fuse carriers. For use with screw clamp terminal devices, it is composed of 2 tap-off outlets for the paralleling of 2 devices with a pitch of 54mm. The use of a terminal block GV1G09 or GV2G05 is recommended to supply the busbar sets (to be ordered separately). Green Premium compliant (RoHS/REACh).