| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Linea 100 4 pulsanti |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6920 00 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 4 |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 8005543487464 |
| Pakavimo lygis 2 | 8005543487464 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Suprojektuotas gylis | 42 mm |
| Modulinė konstrukcija | No |
| Durų skambučio medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Priekinės plokštės plotis | 138 mm |
| Priekinės plokštelės aukštis | 229 mm |
| Medžiaga priekis | Nerūdijantis plienas |