CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA image 1
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA image 2
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA thumbnail 1
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA thumbnail 2
Lighting track XTSC6400-3 Lighting track 400V
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 6410014531560
MPN: KKT30543
Pakuotė: 1
Dėžė: 4
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 3-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA
Prekės ženklas Global Trac
Kategorijos Priedai bėgių žibintams
Synolaidis
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 9001 00
ETIM EC000101
Saugos klasė I
Spalva Baltas
Plotis 32 mm
Išorinis diametras 0 mm
Aukštis 33 mm
Forma Stačiakampis
Suprojektuotas gylis 0 mm
Suprojektuotas plotas 0 mm
Tinka magistralinei jungčiai No
Tinka montuoti pakabinant No
Grupių / fazių skaičius 0
Lenkiamas No
Ilgis 4000 mm
Medžiaga Aliuminis
Paviršinis montavimas No
Įstatytas No
Maks. elektrinis pajėgumas vienoje fazėje 0 W