| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Light. ST984T LED99S/830 PSU DASYM 9016 P45 70W |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Didžiausioji sistemos galia | 70 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0412030006127 |