| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Battery Module LES-HV-4K 4kWh High Voltage |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
Akumuliatoriai atsinaujinančios energijos sistemoms
|
| ETIM | EC001757 |
| Modelis | Litis |
| Svoris | 37 kg |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įtampos diapazonas | 102.4 V |
| Tinka patalpų įrenginiui | Yes |
| Tinka lauko įrenginiui | No |
| Baigtų įkrovimo ciklų skaičius | 6000 |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854199868 |
LES-HV-4K VS1 LEDV HV BATTERY MODULE