| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SHELF VENTILATED HEAVY DUTY SF 800X800 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Pagrindo plokštė |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 800 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 800 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481350329 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 700 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 759 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Maks. apkrovos galia | 350 kg |
| Medžiaga | Metalas |